Člověka mrzí víc to co neudělal než to co udělal.

Březen 2009

meďové

16. března 2009 v 10:29 Medvědi

Ursus arctos dc5589 UK: Brown Bear FR: Ours brun DE: Braunbär ES: Oso pardo CZ: medvěd hnědý PL: Niedźwiedź brunatny SK: Medveď hnedý IT: Orso bruno NL: Bruine Beer FI: karhu HU: barna medve EE: Pruunkaru karu LV: brūnais l�cis TR: Boz ayı BG: Кафява мечка CA: Ós bru DK: Brun bjørn KO: �곰 HR: Smeđi medvjed HE: דוב חום LT: Rudasis lokys JA: �グ� NO: Brunbjørn PT: Urso-pardo RO: Urs brun RU: Б�рый медведь SL: Rjavi medved UO: Б�рий ведмідь CN: 棕熊

Medvěd hnědý / Medveď hnedý / Ursus arctos. Foto: Sharkan, ZOO Bratislava, 5.4.2006


Medvěd

obrázek

16. března 2009 v 10:03 Koně
http://koniobrazky.php5.cz/img/1139046121wall.jpg

kreslení

16. března 2009 v 9:56 Koně
http://koniobrazky.php5.cz/img/Horse_by_charlie77.jpghttp://koniobrazky.php5.cz/img/horse_by_Alleycatsgarden.jpghttp://koniobrazky.php5.cz/img/Arabian_Horse_by_CaldeiraSP.jpg

Pár fotek

7. března 2009 v 11:12 MAGGIE SMITH

Keeping Mum (2006)Keeping Mum (2006)

Rozvrhy hodin

7. března 2009 v 9:17 Charmed
img359/5451/kopierm0035if.jpg img265/6903/kopie1113jh.jpg img451/1182/kopieam086sr.jpg setImgWidth(); //img362/5394/109ym.jpg setImgWidth(); //
img484/6686/hollymariecombs10245np.jpg setImgWidth(); //

img362/2981/piper52pv.jpg setImgWidth(); //
img309/5410/kopiekopiekopiecharmed173fn.jpg setImgWidth(); //
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozholly02.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozcharm10.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozcharm09.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozcharm05.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozcharm04.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozvrh01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozvrh02.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozleo01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozcharm12.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
img485/1741/ocole1nc.png
Dům Hallivellových

7. března 2009 v 9:08 Charmed
Dům je v seriálu patrně tím nejdůležitějším místem. Provází nás seriálem od začátku až do jeho konce, sestry v něm vyrůstali, žili, žijí a ještě nějakou chvíli žít budou, dokud nezemřou a Wyatt z domu neudělá jejich muzeum (což se snad ještě změní, ale to sem nepatří...:o). Dům stojí nad neutrálním zdrojem energie (stojí uprostřed pentagramu vzdáleností od 5ti "živlů"), v něm je magická moc nejsilnější, v minulosti bojovalo o dům dobro i zlo, nakonec dobro zvítězilo a usídlilo se v něm, nicméně zlo se jen tak nesmíří s porážkou a stále se snaží dům získat.

Mapka spodní části domu
Důležité místnosti domu:Kuchyně: Ač se to nezdá, je Kuchyně jednou z nejdůležitějších místností v celém domě. Kromě přípravy jídla a ranní konverzace u snídaně, tu sestry připravují i různé lektvary a kouzla.Obývák: Trochu méně důležitá část domu, na rozdíl od ostatních místností, zde sestry moc času netráví, respektive to není tolik vidět :)Předpokoj: Hned po půdě je to nejčastější místo boje se zlem a také místo, kde sestry většinou debatují na tím, co mají udělat, aby jim ten škaredý démon nenatrhl zadnice... :o)))Zimní zahrada: Zimní zahrada je jedna z nejkrásnějších místností domu, má prostorná okna a sestry v ní často relaxují, ale sem-tam se zde i něco semele.


Vstup: Pokud chcete do domu, musíte právě tudy. Přes hlavní vchod chodí všechny návštěvy, sestřičky i démoni v prvních sériích (později už se teleportují, takže vchod ztrácí význam:)


Půda: Půda je bezesporu tou NEJdůležitější částí domu, zde je uschována Kniha Stínů a sestry zde také mohou nejbezpečněji kouzlit, neboť na půdu není odnikud vidět. Nejčastěji se boj se zlem odehrává právě zde.
Dětský pokoj: Pokoj pro miminko je v prvním patře vedle pokoje Piper. Leo ho udělal z bývalého šatníku, takže je hodně malinkatý.Pokoj Phoebe: Phoebin pokoj je prý nejchladnější místností v domě. Poté, co se Phoebe odstěhovala k Jasonovi do Honkongu, udělala z něj Piper velký dětský pokoj. Teď v něm zase bydlí Phoebe.
Pokoj Prue a později Piper: Největší soukromý pokoj v domě. V necelých prvních třech sériích ho obývala Prue. Po svatbě ho ale uvolnila Piper a Leovi, aby pro sebe hrdličky měly více prostoru a Piper přešly myšlenky na stěhování.V pozdějších sériích se vedle Pipeřiny postele často objevuje dětské postýlka nebo ohrádka. Asi je jasné proč:)
Pokoj Piper, Prue a později Paige: Pkoj s velmi pohnutou historií. Nejprve v něm bydlela Piper, ale později, když se vdala, jí začal být těsný. Prue jí proto dala ten svůj a nastěhovala se do něj sama. Po její smrti ho Piper s Phoebe udržovaly dlouho netknutý, ale pak pochopily, že se musí pohnout dál a do pokoje se nastěhovala Paige, která ho komplet změnila k obrazu svému. Poté co se odstěhovala k Richardovi, udělala z pokoje Piper tělocvičnu. Teď v něm zase bydlí Paige.
Sklep:Sklep není zase tak důležitou součástí domu. Je pod ním uvězněný stínový démon Bubelák. Skrývala se tam Piper, když dostala novou schopnopst molekulárního urychlování, a Phoebe, když se stala empatkou. Prue v něm měla temnou komoru a Phoebe si do něj dala boxovací pytel a cvičila tam s Coleem. Taky jsou tam pojistky a hlavní uzávěr vody a plynu:)

Další fotky

2. března 2009 v 10:23

fotka

2. března 2009 v 10:20 IMELDA STAUNTON