Člověka mrzí víc to co neudělal než to co udělal.

Prosinec 2008

Žába

30. prosince 2008 v 20:06 Má práce
Další výtvor je žabka

Radčina 2. práce

30. prosince 2008 v 19:53 Má práce
tadyten obrázek se mi líbí víc než ten tank (ne že by nebyl hezkej)

Radčina práce

30. prosince 2008 v 19:47 Má práce
Na konci školního roku kdž jsme se koukali jen na filmy mi kamarádka kreslila obrázky a ani neví že sem si je nechala páč si myslí že neumí kreslit ale já si myslim že jí to de no tady máte první a posuťte sami

on ten tank je ve skutečnocti takovej :


Ruka

26. prosince 2008 v 8:25 Má práce
Dlší z mého arzenálu malovaných rukou tentokrát uhlem (tím sem malovala poprvé)


aspon něco

12. prosince 2008 v 20:57 JIM BROADBENT
James Broadbent (nar. 24. května 1949) pochází z východoanglického Lincolnu. Hraní má Jim v krvi, otec Roy i matka Dee byli vášnivými ochotníky. Divadelní spolek Lindsey Rural Players, v němž oba působili, byl po Royově smrti přejmenován na Broadbent Theatre. Jim dnes drží funkci čestného prezidenta. Herectví se vyučil na London Academy of Music and Dramatic Art. Absolvoval v roce 1972. Že si od počátku nekladl přehnané cíle, o tom svědčí jeho přítomnost mezi klienty Ugly Modelling Agency, agentuře shánějící roličky v reklamě a ve filmu ošklivým adeptům herectví. Ani to mu však role před kamerou nepřineslo. "Patrně jsem nebyl ošklivý dost," glosoval později Broadbent svoje snažení.
Na divadle začínal od píky, nejprve jako asistent na jedné z londýnských scén, později byl hercem na oblasti. Vyšvihl se však až mezi špičku, která spolupracovala s řadou slavných režisérů, od Lindsayho Andersona až po Richarda Eyreho a Trevora Nunna. Ještě na divadle se sešel dalším ze "svých" režisérů Mikem Leighem. Na pověsti Komediálního herce mu dodalo působení v dvojčlenném (jeho parťákem byl Patrick Barlow) divadle National Theatre of Brent, které proslulo svými parodickými variacemi na klasická dramata.

Ve filmu Broadbent začíná drobnými roličkami,

Životopis

8. prosince 2008 v 10:59 FRANCES DE LA TOUR

Životopis

Frances De la Tour zahájila svou hereckou kariéru v roce 1965 na prknech Royal Shakespeare Company, kde se stala jednou z nejlepších anglických divadelních hereček. Hrála ve více než 35 projektech a za své role získala mnohé ceny jako jsou Variety Club Best Actress Award za hru Padlí andělé od Noela Cowarda; dále Best Actress Olivier Award za roli v A Moon For The Misbegotten od Eugene O'Neilla. Získala jak Evening Standard Award tak Olivier Award za Duet For One od režiséra Toma Kempinskiho v kategorii Nejlepší herečka.

Další její zapamatování hodné role byly v A Midsummer Night's Dream v režii Petera Brooka, part Rosalindy v představení As you Like It, titulní ženská role v Hamlet, Small Craft Warnings z pera Tennessee Williamse a role v představení St. Joan a When She Danced, které režíroval Martin Sherman. V posledních dvou představeních si zahrála i Vanessa Redgrave. De la Tour za ně získala Olivier Award v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli. Hrála také náročný part Lillian, hře o osudech a Lillian Hellman, kde byla jedinou herečkou celého představení. Dostala také obtížnou roli Olgy Knipper v Chekhov in Tsaritsin, kvůli které se částečně naučila rusky. Objevila se také v japonské hře Greasepaint od dramatika a režiséra Inouea. Hrála v několika představeních, které napsal dramatik Edward Albee: Three Tall Woman (s Maggie Smith), Blinded by the Sun, The Play About The Baby a The Forest.

Spolu s Alanem Batesem hrála v Cleopatru v Anthony and Cleopatra, objevila se také ve Strindbegových hrách The Good Hope a The Dance of Death, kde jí byl v prvním případě hereckým partnerem Alan Bates, ve druhém Ian McKellen.

Objevila se ve více než 20 televizních rolích jako je například Duet For One, za kterou získala nominaci na cenu BAFTA v kategorii Nejlepší herečka. Další z pozoruhodných rolí byla Miss Jones ve filmu Rising Damp, za kterou získala Evening Standard's Best Actress Award, dále se objevila ve filmech A Kind of Living, Cold Lazarus v režii Dennise Pottera, Tom Jones a The Egg v režii Patricka Marbera, Born & Bred, Poirot: Smrt na Nilu a Čekání na smrt. Mimo jiné hrála v The Cherry Orchard v režii Michaela Cacoyannise a Richard Curtis jí obsadil do vánoční komedie Láska nebeská. V roce 2006 si zahrála ve snímku Nicka Hytnera The History Boys.

Frances De La Tour se v roce 2005 stala poprvé součástí světa Harryho Pottera ve snímku Harry Potter a ohnivý pohár, kde se objevilav roli Madam Maxime, vzrostlé ředitelky francouzské dívčí školy Krásnohůlská akademie kouzel, jedné ze tří škol, která se účastní Turnaje tří kouzelníků.