Člověka mrzí víc to co neudělal než to co udělal.

chyby

1. prosince 2007 v 16:44 |  Piráti z Karibiku:Truhla mrtvého muže
1.) V prvním díle byla zmíňka o Willově otci. Jack Sparrow řekl: "Will, to je zřejmě zkratka jména William. Máš ho asi po svém otci?" Ale ve druhém díle se Willův otec jmenuje Bill.
2.) Jack Sparrow padá z útesu a propadá se přes ty dřevěné můstky. Na jednom tom můstku zůstane ležet všechno ovoce, které před tím bylo na tyči, ale jakmile Jack dopadne na zem, tak okolo něj to ovoce napadá. To by tam ale toho ovoce muselo být dvakrát tolik, jako bylo předtím na té tyči.
3.) Když kapitán Jack Sparrow ukládá Davyho srdce do sklenice, tak tam hlínu nenasype celou, ale asi do tří čtvrtin sklenice. Při záběru, kdy sklenici zavírá, je však sklenice plná a při dalším záběru už zase není.
4.) Když kapitán Jack Sparrow utíká před domorodci na ostrově, tak vyleze na Černou perlu, kde ho ošplíchne vlna. Poté má namalované oči téměř celé smazané, takže nejdou moc vidět, jdou vidět jenom skvrny. Když ale Jack vyleze až na palubu a baví se s ostatními, namalované oči má sice rozmazané, ale mnohem zřetelnější než předtím.
5.) Když Will a James vylezou z kola, tak Will sotva chodí. Ale James Norington se okamžitě rozběhne k člunu a vůbec se nemotá. Já si myslím, že po tak dlouhém točení v kole by se asi motali alespoň měsíc...
6.) Když Jacka přejede mlýnské kolo, tak je tam díra, ve které uvízne. Ale když v mlýnském kole běží, není tam žádná díra.
7.) Když Jackovi spadne jeho klobouk do moře, vyloví ho dva námořníci. Jeden si ho nasadí na hlavu tak, že roh tý čepice má vzadu. Je střih, a roh má u čela. V další scéně už je zase vzadu.
8.) Když se Jack snaží dostat z pout, kterými ho připoutala Elizabeth, tak si stočí prsteny na ruce směrem dovnitř, aby se mohl dostat z pout. Jakmile ale ruku vysmykne, tak se na ni hned podívá a prsteny jsou otočené normálně směrem nahoru.
9.) Když Jack poprvé otevře truhlu, je v ní halda dopisů a menší truhla se srdcem. Pak je záběr, jak truhlu vyndávají, ale nejprve z truhly vypadnou květiny, které tedy museli být ještě nad dopisy-ale nebyli tam.
10.) Tohle je sice záměr filmařů, ale dokud nepřijde do kin třetí díl s vysvětlením, tak to je chyba. V jedničce Jack zabil Barbossu, tak jaktože je ve dvojce naživu? Kulka do srdce se přežít nedá.
11.) Když Norrington hodí truhlu pirátovi, pirát pustí svoji hlavu a chytí truhlu. Hlava spadne na zem a je vedle ní nějaký předmět, pravděpodně propouštěcí listiny, které Norrington ukradl. Pak následuje záběr na prchajícího Norringtona a opět zpátky na hlavu, ležící na zemi. Ale předmět je záhadně pryč.
12.) Když Jack sebere z truhly srdce a schová si ho, truhlu zavře a nechá v ní klíč. Ragetti a Pintel ji pak seberou, a klíč v ní není. Když s ní ale přibíhají k lodi, klíč tam zase je.
13.) Když Jack běhá v kole, praští se do hlavy o tyčku. Když se do kola vrátí, tyčky jsou najednou pryč, respektive jsou hodně blízko středu kola, tudíž tak vysoko, že není možné se o ně praštit.
14.) Když Jack vysype ze své sklenice hlínu, dá tam srdce a část hlíny vrátí. Díky tomu, že dost místa zabírá srdce, je sklenice téměř plná, jako předtím. Ale když Norrington srdce sebere, mělo by obsahu sklenice ubýt, jenže když s ní Jack pobíhá po Perle, je pořád plná.
15.) Jack má nový kompas, na rozdíl od minule má jasně červenou střelku(místo obyčejného dřívka, které se mimochodem nijak moc nepohybovalo).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.