Člověka mrzí víc to co neudělal než to co udělal.

Prosinec 2007

Foto Hil

31. prosince 2007 v 15:01 Hilary Duff

Zblízka

31. prosince 2007 v 14:51 Hilary Duff
na nějakých těch fotkách bych si nebila jistá

Fotky Hilary

31. prosince 2007 v 14:48 Hilary Duff

Filmografie

30. prosince 2007 v 19:10 Hilary Duff
Filmografie:
2006Holky v balíku (Material Girls) ...Tanzie Marchetta
2005Pan Božský (Perfect Man, The) ...Holly Hamilton
2005Nikdy to nevzdávej! (Raise Your Voice) ...Terri Fletcher
2005Dvanáct do tuctu 2 (Cheaper by the doze2) ...
2004Moderní popelka (Cinderella Story, A) ...Sam
2004Dvanáct do tuctu (Cheaper by the Dozen) ...Lorraine Baker
2003Italské prázdniny (The Lizzie McGuire Movie) ...Lizzie McGuire/Isabella Parichi
2003Agent Cody Banks (Agent Cody Banks) ...Natalie Connors
2002Cadet Kelly (Cadet Kelly) ...Cadet Kelly Collins
2001Slez ze stromu (Human Nature) ...Young Lila Jute
1999Soul Collector, The ...Ellie
1998Casper a Wendy (Casper Meets Wendy) ...Wendy
1998Podoby lásky / Srdce ti napoví (Playing by Heart) ...
1997Pravé ženy (True Women) ...

Životopis

30. prosince 2007 v 18:56 Hilary Duff

Hilary Duff

herečka, zpěvačka

Datum narození: 28.09.1987 Místo narození: Houston, Texas, USA Znamení: Váhy

Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadeth Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Haylií Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Natočila film "War, INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu, vydala album Dignity s veleúspěšnými singly Play With Fire, With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Dále její poslední novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, které obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Info

16. prosince 2007 v 11:46 Emma Watson
Jméno: Emma Charlotte Duerre Watson
Přezdívky: Em, Emms, One-Take-Watson (páč všechny svoje záběry dá napoprvé)
Datum narození: 15. dubna 1990
Místo bydliště: Oxford, Velká Británie
Znamení: beran
Barva vlasů: "špinavá" blond
Barva očí: hnědá
Výška: cca 160 cm
Domácí mazlíčci: kočky Bubbles a Domino
Drobnosti: nikdy neomítla autogram; nesnáší zeměpis, matiku a latinu; peníze z prvního filmu si uložila na účet a nechává si to na studium...
Když se jednou o Hallowenu Emma převlékla za čarodějnici, nemohla tušit, že ani ne za rok dostane ve filmu kouzelnickou roli. Ve skutečném životě žije s matkou právničkou a mladším bratrem. Původně je blondýna a na každé natáčení jí vlasy pečlivě přebarvují na rezavě hnědou. V opravdové škole dává přednost kreslení a nesnáší zeměpis a matiku. Dosud z vyšlých pěti knížek se jí jako Danovi nejvíc líbí třetí díl. O tom že její role jí přinesla popularitu se předsvědčila, když letos v únoru pár měsíců po 13. narozeninách umístila mezi deseti nejpopulárnějšími teenagerovskými hvězdami.

Piráti z Karibiku:truhla mrtvého muže

1. prosince 2007 v 16:55 Piráti z Karibiku:Truhla mrtvého muže

Do Port Royal přijíždí Lord Beckett aby přinesl rozsudek že Jack Sparrow musí být za pirátství popraven,a že Will a Elizabeth taky protože mu pomáhaly.Ale má taky zatknout komodora Noringtna který se ale už vzdal své funkce.Lord Beckett nabídne Willovi,že když mu donese kompas co má Jack u sebe,tak budou všichni volní.Will souhlasí,a vydá se hledat Jacka na ostrov kanibalů,kde kanibalové Jackovu posádku zatkly a z Jacka si udělali boha.Potom všichni z ostrova utečou,a Will vysvětlí Jackovi situaci.Jack řekne že mu kompas dá kdy mu pomůže najít jeden klíč.Jedou do bažin za čarodějnicí Tiou Dalmou-Jackovou přítelkyní.Ta jim prozradí že klíč je k truhle Davyho Jonese-kapitána Bludného Holanďana!Vypráví jim příběh,že Davy Jones miloval jednu ženu,která mu něco udělala,a proto si vyříznul srdce a uschoval ho do té truhly.A tu schoval.A klíč k truhle nosí neustále u sebe.Willovi tedy nezbývá tedy nic jiného než se nalodit na Bludného Holanďana.Will se tedy na něho nalodí a pozná že Davy Jones je něco jako člověk a monstrum!Na bradě mu stékají chapadla jako chobotnice.Na Davyho loď ale uvítá i Jack,který ale hned odjede.Dozvídáme se tam(při jejich rozhovoru)že Jack dostal Perlu od Jonese,a že s ním udělal smlouvu,že bude 13 let kapitánem perly,ale že potom bude na jeho lodi sloužit 100 let.Jack se z toho chce samozřejmě vykroutit ale nepodaří se mu to.Davy mu nábídne,že jestli,mu sežene 100 duší,tak tím nahradí tu svoji.Jack tedy odjíždí do Tortugy,kde chce najít 100 námořníků,za něho,ale nepodaří se mu to.Will se poprvé na Bludném Holanďanovi potká se svým otcem-Billem Tárnem neboli Tkaničkou.Davy Jones ho zachránil,kdy ho Barbarossa vyhodil z paluby.Ale musí jako každý kdo navštíví Jonesovu loď,sloužit 100 let na jeho palubě.Will zatím přísahu(že bude 100 let na jeho palubě)nesložil a tak se pokouší najít klíč.Elizabeth mezitím uniká na obchodní lodi,do Tortugy,kde se potká s Jackem.Will najde klíč,a jeho otec mu pomůže dostat se pryč z lodi.Ale Willmu slíbí,že probodne Davyho srdce,aby byl volný.Lord Beckett chtěl samozřejmě ten kompas proto aby našel také truhlu Davyho Jonese,a aby ho potom mohl ovládat.A proto ho chce i Jack.Chce srdce aby pak mohl usmlouvat s Jonesem.Protože kdyby někdo propíchnul jeho srdce-zemřel by.Jack s Elizabeth a Noringtem,dojeli na ostrov kde najdou truhlu,a kde se poté objeví Will,který se tam dostal tou samou obchodní lodí,kterou nakonec potopil Kraken!Zjistí se že Norington vlastně pracoval pro Becketta.Ke konci se svede boj s Jonesem kde Elizabeth nechá Jacka naposp

chyby

1. prosince 2007 v 16:44 Piráti z Karibiku:Truhla mrtvého muže
1.) V prvním díle byla zmíňka o Willově otci. Jack Sparrow řekl: "Will, to je zřejmě zkratka jména William. Máš ho asi po svém otci?" Ale ve druhém díle se Willův otec jmenuje Bill.
2.) Jack Sparrow padá z útesu a propadá se přes ty dřevěné můstky. Na jednom tom můstku zůstane ležet všechno ovoce, které před tím bylo na tyči, ale jakmile Jack dopadne na zem, tak okolo něj to ovoce napadá. To by tam ale toho ovoce muselo být dvakrát tolik, jako bylo předtím na té tyči.
3.) Když kapitán Jack Sparrow ukládá Davyho srdce do sklenice, tak tam hlínu nenasype celou, ale asi do tří čtvrtin sklenice. Při záběru, kdy sklenici zavírá, je však sklenice plná a při dalším záběru už zase není.
4.) Když kapitán Jack Sparrow utíká před domorodci na ostrově, tak vyleze na Černou perlu, kde ho ošplíchne vlna. Poté má namalované oči téměř celé smazané, takže nejdou moc vidět, jdou vidět jenom skvrny. Když ale Jack vyleze až na palubu a baví se s ostatními, namalované oči má sice rozmazané, ale mnohem zřetelnější než předtím.
5.) Když Will a James vylezou z kola, tak Will sotva chodí. Ale James Norington se okamžitě rozběhne k člunu a vůbec se nemotá. Já si myslím, že po tak dlouhém točení v kole by se asi motali alespoň měsíc...
6.) Když Jacka přejede mlýnské kolo, tak je tam díra, ve které uvízne. Ale když v mlýnském kole běží, není tam žádná díra.
7.) Když Jackovi spadne jeho klobouk do moře, vyloví ho dva námořníci. Jeden si ho nasadí na hlavu tak, že roh tý čepice má vzadu. Je střih, a roh má u čela. V další scéně už je zase vzadu.
8.) Když se Jack snaží dostat z pout, kterými ho připoutala Elizabeth, tak si stočí prsteny na ruce směrem dovnitř, aby se mohl dostat z pout. Jakmile ale ruku vysmykne, tak se na ni hned podívá a prsteny jsou otočené normálně směrem nahoru.
9.) Když Jack poprvé otevře truhlu, je v ní halda dopisů a menší truhla se srdcem. Pak je záběr, jak truhlu vyndávají, ale nejprve z truhly vypadnou květiny, které tedy museli být ještě nad dopisy-ale nebyli tam.
10.) Tohle je sice záměr filmařů, ale dokud nepřijde do kin třetí díl s vysvětlením, tak to je chyba. V jedničce Jack zabil Barbossu, tak jaktože je ve dvojce naživu? Kulka do srdce se přežít nedá.
11.) Když Norrington hodí truhlu pirátovi, pirát pustí svoji hlavu a chytí truhlu. Hlava spadne na zem a je vedle ní nějaký předmět, pravděpodně propouštěcí listiny, které Norrington ukradl. Pak následuje záběr na prchajícího Norringtona a opět zpátky na hlavu, ležící na zemi. Ale předmět je záhadně pryč.
12.) Když Jack sebere z truhly srdce a schová si ho, truhlu zavře a nechá v ní klíč. Ragetti a Pintel ji pak seberou, a klíč v ní není. Když s ní ale přibíhají k lodi, klíč tam zase je.
13.) Když Jack běhá v kole, praští se do hlavy o tyčku. Když se do kola vrátí, tyčky jsou najednou pryč, respektive jsou hodně blízko středu kola, tudíž tak vysoko, že není možné se o ně praštit.
14.) Když Jack vysype ze své sklenice hlínu, dá tam srdce a část hlíny vrátí. Díky tomu, že dost místa zabírá srdce, je sklenice téměř plná, jako předtím. Ale když Norrington srdce sebere, mělo by obsahu sklenice ubýt, jenže když s ní Jack pobíhá po Perle, je pořád plná.
15.) Jack má nový kompas, na rozdíl od minule má jasně červenou střelku(místo obyčejného dřívka, které se mimochodem nijak moc nepohybovalo).